bahco_2820vg10
BAHCO 2820VG10 handschoenen VDE 1000 V (maat 10) BAHCO 2820VG10
 112,78 incl. BTW
Handschoenmaat 10
Kies je uitvoering
Productomschrijving:
  • Geïsoleerde handschoenen 550 VAC-1000 VAC
Kenmerken:
  • 2820VG05 (klasse 00) voor werken aan apparatuur onder spanning tot 500 VAC en 750 VDC conform IEC 60903, materiaaldikte 0,5 mm
  • 2820VG10 (klasse 0) voor werken aan apparatuur onder spanning tot 1000 VAC en 1500 VDC, materiaaldikte 1,0 mm
  • Bestand tegen temperaturen van -40°C tot 90°C