carat_eb07630020
CARAT EB07630020 Brilliant betonboor 76 x 300mm 5/4" nat
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 76 mm
  • Lengte: 300 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022832
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB07630020
Diameter
76 mm
Lengte
300 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Boordiepte
300 mm
Segmenthoogte
11.5 mm