dewalt_dfc1670100
DEWALT DFC1670100 stalen borstel voor SDS - 12mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • Stalen Borstel voor SDS - 12MM
Kenmerken
  • Staalborstels en -verlengstukken voor montage van ETA-goedgekeurde lijmankers
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 12 mm
  • Materiaal (borsteldraad): Staaldraad
  • Maat aansluiting (machine): Niet van toepassing
  • Type aansluiting (machine): Buitendraad
  • Uitvoering (pijpborstel): Met schroefdraad
  • Totale lengte: 170 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 0075352960142
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFC1670100
Diameter
12 mm
Materiaal (borsteldraad)
Staaldraad
Maat aansluiting (machine)
Niet van toepassing
Type aansluiting (machine)
Buitendraad
Uitvoering (pijpborstel)
Met schroefdraad
Totale lengte
170 mm
Diameter boorbit
10,0 mm
Blisterverpakking
NO
Draadgrootte
M8
Doos
YES
Substraat
Universeel
Lengte
170,0 mm
Stuks
1,0
Borsteldiameter
12,0 mm