dewalt_dfm1240150
DEWALT DFM1240150 HCC anker 15-M10x74 verzinkt (25 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • HCC 15-M10x74 -Verzinkt
Kenmerken
  • Voor toepassingen met zware belasting
  • Speciaal ontworpen voor installatie in kanaalplaten
  • Verwijderbaar
  • Verwijderbare interne bout na installatie, voor tijdelijke toepassingen
  • Grotere zware sluitring voor optimale klemming
  • Gepatenteerde kunststof borgmoer om spinnen in het gat te voorkomen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Schroefdraadmaat: M12
  • Totale lengte: 74 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5054905021009
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DFM1240150
Schroefdraadmaat
M12
Totale lengte
74 mm
Draadgrootte
M10 mm
Kopafmetingen
17,0 mm
Substraat
Concrete
Lengte
74,0 mm
Koptype
HEX
Nl eta approved
NO
Stuks
25,0
Boordiameter
15,0 mm