dewalt_dnm40r60hdz
DEWALT DNM40R60HDZ BAT-ankernagels 4.04-60 geringd thermisch verzinkt 1.5m (1500 st.)
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving
  • [DNM] Batankernagels 4.04-60 Geringd Thermisch verzinkt 1.5m
  • Lengte nagel: 60 mm
  • Dikte nagel: 4,04 mm
  • Aantal per pak: 1500
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: DEWALT
  • EAN: 5902013960058
  • Artikelnummer leverancier: DEWALT DNM40R60HDZ
Lengte nagel
60 mm
Dikte nagel
4,04 mm
Aantal per pak
1500
Hoek
33,0 °
Lengte
60,0 mm
Diameter
4,4 mm