skf-6308-2z-c3lht23-6308--2z-c3lht23
skf-6308-2z-c3lht23-6308--2z-c3lht23--2
skf-6308-2z-c3lht23-6308--2z-c3lht23--3
SKF 6308-2Z/C3LHT23 eenrijige groefkogellager cilindrisch 40x90x23 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Groefkogellagers zijn bijzonder veelzijdig
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Binnendiameter: 40 mm
  • Breedte: 23 mm
  • Aantal rijen: 1
  • Afdichting (Lager): Tweezijdig afgedicht
  • Materiaal (lagerafdichting): Metaal
  • Radiale speling: C3
  • Materiaal (lager): Staal
  • Materiaal (kooi): Messing (plaat)
  • Type boring: Cilindrisch
  • Hoge temperatuur: Nee
  • Buitendiameter: 90 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316570127478
  • Artikelnummer leverancier: SKF 6308-2Z/C3LHT23
Binnendiameter
40 mm
Breedte
23 mm
Aantal rijen
1
Afdichting (lager)
Tweezijdig afgedicht
Materiaal (lagerafdichting)
Metaal
Radiale speling
C3
Materiaal (lager)
Staal
Materiaal (kooi)
Messing (plaat)
Type boring
Cilindrisch
Hoge temperatuur
Nee
Buitendiameter
90 mm
Nasmeer kenmerk
Zonder
Statisch draaggetal
24 kN
Gepaarde opstelling
Nee
Materiaal, lager
Lagerstaal
Referentietoerental
17,000 r/min
Skf prestatieklasse
SKF Explorer
Smeermiddel
Vet
Type afdichting
Contactloos
Kooi
Plaatmetaal
Vulopeningen
Zonder
Tolerantieklasse
Klasse P6 (P6)
Dynamisch draaggetal
42.3 kN
Positiekenmerk, lagerbuitenring
Geen
Afdichtingen
Beschermplaatjes aan beide zijden
Grenstoerental
8,500 r/min
Boring
40 mm