skf-p2btss-20m-ytpss-p2btss-20m--ytpss
SKF P2BTSS 20M-YTPSS kogellagerunit 20 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 20 mm
  • Productlijn: Blue Line
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577847324
  • Artikelnummer leverancier: SKF P2BTSS 20M-YTPSS
Asdiameter
20 mm
Productlijn
Blue Line
Type boring
Cilindrisch
Materiaal, lager
Roestvast staal
Afdichting, lager
Afdichting en slingerschijf aan beide zijden
Type afdichting
Contact, afvoer
Rubber zittingring
Zonder
Middenhoogte (staand lagerhuis)
33.3 mm
Smeermiddel
Vet
Aantal boutgaten voor bevestigingsmiddelen
Statisch draaggetal
6.55 kN
Materiaal, huis
Roestvast staal
Lagerbreedte, totaal
31 mm
Borging kenmerk, binnenring
Stelschroeven
Hartafstand tussen boutgaten
50.8 mm
Nasmeernippel
Zonder
Note
Grenstoerental met astolerantie h6
Afdichting, unit
Optionele eindkap
Grenstoerental
5,000 r/min
Type gat voor bevestigingsbout
Met schroefdraad
Nasmeergat
Totale breedte huis
29 mm