skf-p2btss-30m-ytpss-p2btss-30m--ytpss
SKF P2BTSS 30M-YTPSS kogellagerunit 30 mm
Dit product is niet meer beschikbaar
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Asdiameter: 30 mm
  • Materiaal (lager): Roestvast staal
  • Type boring: Cilindrisch
  • Productlijn: Blue Line
  • Materiaal (lagerhuis): Roestvast staal
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: SKF
  • EAN: 7316577843609
  • Artikelnummer leverancier: SKF P2BTSS 30M-YTPSS
Asdiameter
30 mm
Materiaal (lager)
Roestvast staal
Type boring
Cilindrisch
Productlijn
Blue Line
Materiaal (lagerhuis)
Roestvast staal
Smeermiddel
Vet
Lagerbreedte, totaal
38.1 mm
Materiaal, huis
Statisch draaggetal
11.2 kN
Aantal boutgaten voor bevestigingsmiddelen
Rubber zittingring
Zonder
Middenhoogte (staand lagerhuis)
42.9 mm
Hartafstand tussen boutgaten
76.2 mm
Type afdichting
Contact, afvoer
Afdichting, lager
Afdichting en slingerschijf aan beide zijden
Materiaal, lager
Borging kenmerk, binnenring
Stelschroeven
Afdichting, unit
Optionele eindkap
Nasmeernippel
Zonder
Note
Grenstoerental met astolerantie h6
Grenstoerental
3,800 r/min
Type gat voor bevestigingsbout
Met schroefdraad
Nasmeergat
Totale breedte huis
38 mm