Betrouwbare rotatie met Skf groefkogellager
- Optimale bescherming tegen vuil: Dankzij de tweezijdige rubberen afdichting houd je stof en vuil buiten en blijft het smeermiddel behouden voor een langere levensduur.
- Hoge toerentallen met precisie: De wrijvingsarme constructie zorgt ervoor dat je soepele prestaties behaalt bij toepassingen met hoge rotatiesnelheden.
- Veelzijdige opname van belastingen: Dit lager vangt zowel radiale als axiale krachten betrouwbaar op, waardoor je profiteert van een stabiele loop in je machine.
Met de Skf 6002-2RSH eenrijige groefkogellager zorg je voor een soepele, wrijvingsarme rotatie in je machines, elektrisch gereedschap of elektromotoren. Dankzij de tweezijdige rubberen contactafdichting blijft het smeermiddel binnen en houd je stof, vuil en vocht buiten. Het stalen lager met een cilindrische boring van 15 mm, een buitendiameter van 32 mm en een breedte van 9 mm vangt zowel radiale als axiale krachten in beide richtingen op. Omdat dit lager met normale radiale speling direct vanuit de fabriek voor de volledige levensduur is gesmeerd, monteer je het meteen zonder extra onderhoud.
Productomschrijving
Eenrijige groefkogellagers met afdichtingen aan een of beide zijden zijn bijzonder veelzijdig inzetbaar, ze hebben een lage wrijving en zijn geoptimaliseerd voor een laag geluidsniveau en lage vibratie, waardoor ze ook voor hoge toerentallen geschikt zijn. Ze zijn geschikt voor radiale en axiale belastingen in beide richtingen, zijn eenvoudig te monteren en vereisen minder onderhoud dan andere lagertypen. De geïntegreerde afdichting kan de levensduur van de lagers aanzienlijk verlengen, omdat hierdoor het smeermiddel in de lagers en verontreinigingen buiten gehouden worden.
- Geïntegreerde afdichting verlengt de levensduur van de lagers
- Eenvoudig, veelzijdig en robuust ontwerp
- Lage wrijving en hoge toerentallen
- Geschikt voor radiale en axiale belastingen in beide richtingen
- Weinig onderhoud nodig