Kies je filter
Filteren
Categorieën
Merk
Alleen op voorraad
Prijs excl. BTW
tot €
Absorptiecapaciteit
Breedte
Aantal lagen
Kleur
Aantal per box
Materiaal
Hoogte
Kleur (fabrikant)
Verpakking
Lengte
Absorptiecapaciteit (L)
Afmeting - Breedte
Klasse
Afmeting - Lengte (m)
Merk
Type
Kleur
Afmeting
Materiaal
Kern Binnendiameter
Perforatiebreedte
Perforatielengte
Geperforeerd

Koop een cadeaubon

Olieabsorberende doeken en absorptievellen

Facom Keep On Rolling

Een absorptiedoek neemt gemorste vloeistof op waar een lekbak of losse korrel niet praktisch is: onder een machine, op een looppad, naast een tapinstallatie of in de laadbak van een servicewagen. De doek zuigt de vloeistof vast in de vezel, zodat de vloer droog en beloopbaar blijft en er geen glijgevaar ontstaat.

De eerste keuze is het type. Olieabsorberende doeken nemen wel olie en brandstof op maar stoten water af, wat ze bruikbaar maakt buiten en op natte vloeren. Universele doeken pakken vrijwel alles op, koelvloeistof en water inbegrepen. Voor agressieve stoffen bestaan er chemisch bestendige uitvoeringen.

Daarna volgt het gewicht. Een licht gewicht werkt snel en is bedoeld als wegwerpdoek bij kleine morsingen. Een zwaar gewicht houdt aanzienlijk meer vast en blijft heel als je hem verzadigd opneemt en verplaatst, met medium daar tussenin. Geperforeerde doeken scheur je op maat af zodat je niet meer verbruikt dan nodig, en gebonden uitvoeringen pluizen niet en houden hun vorm tijdens gebruik. Verwant absorptiemateriaal staat onder Absorptiemateriaal.

  • Breedte: 320 mm
  • Absorptiecapaciteit: 48 l
  • Kleur: Blauw
Gemiddelde levertijd 8 dagen
 9,85
€ 8,14 excl. BTW
⚠️
Verbinding verbroken
Oops! It looks like you lost your connection. Page was automaticaly reload.