action_do1038_1_024
ACTION DO1038-1-024 slagdop 3/8" x 24 diep
Productomschrijving:
S63M24L =*7024M DOP M24
  • Aandrijfvierkant: 3/8 "
  • Sleutelwijdte: 24 mm
  • Diameter: 23 mm
  • Lengte: 65 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10005
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 24 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Lengte: 65 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981002139
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-1-024
Dopmaat
24 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
3/8"
Lengte
65 mm
Sw mm/inch
24 mm