action_do1038_2_019
ACTION DO1038-2-019 slagdop-knie 3/8" x 19
Productomschrijving:
DOP 3/8 KNIE M19 KORT D01038-2-019
  • Aandrijfvierkant: 3/8"
  • Sleutelwijdte: 19 mm
  • Diameter: 24 mm
  • Lengte: 53 mm
  • Diepte sleutel: 13 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 19 mm
  • Lengte: 53 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981034321
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-2-019
Sleutelwijdte
19 mm
Lengte
53 mm
Sw mm/inch
19 mm