action_do1038_4_010
ACTION DO1038-4-010 slagdop-knie 3/8" x 10 diep
Productomschrijving:
DOP 3/8 KNIE M10 LANG D01038-4-010
  • Angandrijfvierkant: 3/8"
  • Sleutelwijdte: 10 mm
  • Diameter: 24 mm
  • Lengte: 78 mm
  • Diepte sleutel: 20 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 10 mm
  • Lengte: 78 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981031757
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO1038-4-010
Sleutelwijdte
10 mm
Lengte
78 mm
Sw mm/inch
10 mm