action_do4010_0_032
ACTION DO4010-0-032 slagdop 1" x 32
  • Dopmaat: 32 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 62 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981141906
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-032
Dopmaat
32 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
62 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
32 mm