action_do4010_0_050
ACTION DO4010-0-050 slagdop 1" x 50
  • Dopmaat: 50 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 80 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981108756
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-0-050
Dopmaat
50 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
80 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
50 mm