action_do4010_1_022
ACTION DO4010-1-022 slagdop 1" x 22 diep
Productomschrijving:
  • Aandrijfvierkant: 1"
  • Sleutelwijdte: 22 mm
  • Diameter: 54 mm
  • Lengte: 100 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10010S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 22 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1"
  • Lengte: 100 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981066414
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO4010-1-022
Dopmaat
22 mm
Maat aansluitprofiel
1"
Lengte
100 mm
Aandrijfvierkant
1"
Sw mm/inch
22 mm