action_do5112_0_078
ACTION DO5112-0-078 slagdop 1 1/2" x 78
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
S612M78= *15078M DOP 1"1/2 M78......
  • Aandrijfvierkant: 1 1/2"
  • Sleutelwijdte: 78 mm
  • Diameter: 86 mm
  • Lengte: 110 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 78 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1 1/2"
  • Lengte: 110 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981091423
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO5112-0-078
Dopmaat
78 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1 1/2"
Lengte
110 mm
Aandrijfvierkant
1 1/2"
Sw mm/inch
78 mm