action_do5112_0_125
ACTION DO5112-0-125 dop 1 1/2" x 125mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
47134671 *S612M125 DOP M125
  • Aandrijfvierkant: 1 1/2"
  • Sleutelwijdte: 125 mm
  • Diameter: 127 mm
  • Lengte: 140 mm
  • Krachtdop - zeskant - korte uitvoering
  • Aanbevolen retaining ring = RR10025S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 125 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 1 1/2"
  • Lengte: 140 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981179619
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO5112-0-125
Dopmaat
125 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Maat aansluitprofiel
1 1/2"
Lengte
140 mm
Aandrijfvierkant
1 1/2"
Sw mm/inch
125 mm