action_do6051r013
ACTION DO6051R013 slagdop 3/8" x 13 diep magnetisch
Productomschrijving:
SM63M13 DOPSLEUTEL M13 MAGNETISCH
  • Aandrijfvierkant: 3/8 "
  • Sleutelwijdte: 13,0 mm
  • Diameter: 22,0 mm
  • Lengte: 55,0 mm
  • Krachtdop - zeskant - lange uitvoering
  • Magnetische uitvoering
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Dopmaat: 13 mm
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Lengte: 55 mm
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981090266
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6051R013
Dopmaat
13 mm
Maat aansluitprofiel
3/8"
Lengte
55 mm
L1 mm
25
D1 mm
20
D2 mm
22
L2 mm
6
Sw mm/inch
13 mm