action_do6212_0_170
ACTION DO6212-0-170 slagdop 2 1/2" x 170
Productomschrijving:
47135348 *S622M170 DOP M170
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 170 mm
  • Diameter: 127 mm
  • Lengte: 195 mm
  • Dopmaat: 170 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 195 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981020041
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-170
Dopmaat
170 mm
Lengte
195 mm
Aandrijfvierkant
2 1/2"
Sw mm/inch
170 mm