action_do6212_0_180
ACTION DO6212-0-180 slagdop 2 1/2" x 180
Productomschrijving:
PLC *S622M180 DOP M180
  • Aandrijfvierkant: 2 1/2"
  • Sleutelwijdte: 180 mm
  • Diameter: 127 mm
  • Lengte: 200 mm
  • Dopmaat: 180 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
  • Maat aansluitprofiel: 2 1/2"
  • Lengte: 200 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981047994
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO6212-0-180
Dopmaat
180 mm
Lengte
200 mm
Aandrijfvierkant
2 1/2"
Sw mm/inch
180 mm