action_do65110014
ACTION DO65110014 slagdop-knie 3/8" x 14 inbus
Productomschrijving:
S3IN14M DOP 3/8" INBUS 14MM KNIE.......
  • Ingebouwde knie kogel
  • Sleutelmaat: 14 mm inwendig
  • Lengte: 24 mm
  • Diameter lichaam: 60 mm
  • Lengte stift voor inbus: 15 mm
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 15 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 14 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 14 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981143429
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO65110014
Lengte
15 mm
Bitkop
HEX 14 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
14 mm
Sw mm/inch
14 mm