action_do7112_0_500
ACTION DO7112-0-500 verlengstuk 1 1/2" met pen-gat (86 x 500 mm)
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
16586638 *E1220H VERLENG"1 1/2"........
  • Aandrijfvierkant mannelijk: 1 1/2"
  • Aandrijfvierkant vrouwelijk: 1 1/2"
  • Diameter: 86 mm
  • Lengte: 500 mm
  • Krachtdop - verlengstuk
  • Aanbevolen retaining ring RR10025S
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Maat aansluiting 1: 1 1/2"
  • Type aansluiting 1 (verlengstuk): Buitenvierkant
  • Type aansluiting 2 (verlengstuk): Binnenvierkant
  • Lengte: 500 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Nee
  • Vonkvrij: Nee
  • Maat aansluiting 2: 1 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: ACTION
  • EAN: 8717981017386
  • Artikelnummer leverancier: ACTION DO7112-0-500
Maat aansluiting 1
1 1/2"
Type aansluiting 1 (verlengstuk)
Buitenvierkant
Type aansluiting 2 (verlengstuk)
Binnenvierkant
Lengte
500 mm