bahco_2630gc_160ip
bahco_2630gc_160ip
bahco_2630gc_160ip
bahco_2630gc_160ip
BAHCO 2630GC-160IP ERGO combinatietang met tweecomponentengreep verchroomd verstevigd 160 mm
 24,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
Alternatief voor dit product
Productomschrijving:
  • ERGO verstevigde combinatietangen met tweecomponentengreep en chroomafwerking
Kenmerken:
  • Heavy-duty combinatietangen ontwikkeld volgens het wetenschappelijke ERGO proces
  • Geschikt voor het doorknippen van Fe+ en pianosnaren
  • Voorzien van terugslagveer met aan/uit-functie
  • Hoogwaardige staallegering
  • Verchroomde afwerking met anticorrosiebehandeling
  • Verstevigde combinatietangen
  • Maximaal comfort met minimale inspanning door het ergonomische ontwerp
  • Comfortabele tweecomponentengreep die een uitstekende grip levert
  • Grotere hefboomkracht en knipcapaciteit door de positie van het scharnier
  • Zelfopenende handgrepen wanneer de veer wordt geactiveerd
  • Snijkant speciaal ontworpen voor het knippen van harde materialen zoals pianosnaar
  • Grijpvlakken bijzonder geschikt voor het vastgrijpen van rond en plat materiaal
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 160 mm
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Vonkvrij: Nee
  • VDE gekeurd: Nee
  • Product Range: Bahco ERGO
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte
160 mm
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Vonkvrij
Nee
Vde gekeurd
Nee
Totale lengte mm (a)
160 mm
Zaagkop lengte mm (g)
12 mm
Gewicht g
190 g
Dikte kop mm (d)
9,8 mm
Hoek hoogte mm (f)
9,8 mm
Knipcapacitei mm fe
2.0 mm
Lengte mm (a)
160 mm
Tand breedte mm (e)
3,5 mm
Totale lengte mm
160 mm
Knip lengte mm (g)
12 mm
Breedte kop mm (c)
22 mm
Bekopening mm (e)
3.5 mm
Knipcapaciteit mm
1.8 mm
Lengte kop mm (b)
32 mm
Norm
ISO 5746
Product range
Bahco ERGO
Vragen over dit product?
Contacteer onze klantenservice.
Bel, mail of chat met ons!
Reviews over BAHCO 2630GC-160IP ERGO combinatietang met tweecomponentengreep verchroomd verstevigd 160 mm