bahco_486_2400wh
bahco_486_2400wh
bahco_486_2400wh
bahco_486_2400wh
BAHCO 486-2400WH strijklat aluminium recht greeploos 2400 mm
Productomschrijving:
  • Rechte waterpas van aluminium zonder handgrepen, 2400 mm
Kenmerken:
  • Sterk aluminium profiel van 100 mm x 18 mm
  • Tonvormige libellen
  • Vloeistof bestand tegen uv-straling en extreme temperaturen
  • Gevoeligheid van 10 mm/m
  • Hoge zichtbaarheid
  • Radius van de libel is 200 mm
  • Onbreekbare libellen
  • 1,3 mm dikke aluminium wand
  • 2 handsleuven voor eenvoudig plaatsen
  • 2 binnenvensters voor een hogere weerstand
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2400 mm
  • Aantal libellen: 3
  • Magnetisch: Nee
  • Nauwkeurigheid: 1 mm/m
  • Aantal handvaten: 2
  • Materiaal: Aluminium
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150315352
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 486-2400WH
Lengte
2400 mm
Aantal libellen
3
Magnetisch
Nee
Nauwkeurigheid
1 mm/m
Aantal handvaten
2
Materiaal
Aluminium
Lengte mm
2400 mm