bahco_7805gpr_16
bahco_7805gpr_16
bahco_7805gpr_16
bahco_7805gpr_16
bahco_7805gpr_16
bahco_7805gpr_16
BAHCO 7805GPR-16 Bougiedop 1/2", 16 mm
 3,79 incl. BTW
  • Sleutelwijdte: 16 mm
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 64 mm
  • Met cardangewricht: Nee
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150503117
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7805GPR-16
Sleutelwijdte
16 mm
Type aansluitprofiel
Binnenvierkant
Lengte
64 mm
Met cardangewricht
Nee
Maat aansluitprofiel
1/2"
Lengte mm (l)
64 mm
Gewicht g
89 g
Totale lengte mm
64 mm
Dop breedte mm (d1)
22 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
22 mm
Afmeting inch
5/8 in
Afmeting mm
16 mm