bahco_7809xzn_12
bahco_7809xzn_12_2
bahco_7809xzn_12_3
bahco_7809xzn_12
bahco_7809xzn_12_2
bahco_7809xzn_12_3
BAHCO 7809XZN-12 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting voor XZN-schroeven 12 mm
  • Lengte: 60 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: XZN M12
  • Maat aandrijfprofiel (bit): M12
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151831103
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809XZN-12
Lengte
60 mm
Bitkop
XZN M12
Maat aandrijfprofiel (bit)
M12
Werk lengte mm
23 mm
Diameter mm (d)
22 mm
Gewicht oz
4,2 oz
Lengte mm (l)
60 mm