bahco_905t_060_100
BAHCO 905T-060-100 schroevendraaier, 1/4", T-greep, 45 mm
Productomschrijving:
  • Sokschroevendraaier met T-greep, 1/4" x 45 mm
Kenmerken:
  • 1/4" sokschroevendraaier met T-greep
  • Tweecomponentengreep met zachte handgreep voor extra comfort en minder druk in de hand
  • Markeringen op de handgreep voor gemakkelijke keuze van de juiste schroevendraaier
  • Geïntegreerd ophanggat
  • Markering met artikelcode op het blad
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 60 mm
  • Maat aandrijfprofiel: 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153019844
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 905T-060-100
Lengte
60 mm
Maat aandrijfprofiel
1/4"
Afmeting
1/4"
Lengte handvat mm
105 mm
Bladlengte mm
45 mm
Handvat breedte mm
60 mm
Totale lengte mm
105 mm
Breedte handvat mm
60 mm