bahco_a6710dm_10
bahco_a6710dm_10_2
bahco_a6710dm_10_3
bahco_a6710dm_10
bahco_a6710dm_10_2
bahco_a6710dm_10_3
BAHCO A6710DM-10 cardandopsleutel 1/4", twaalfkant, 10 mm
Productomschrijving:
  • Cardandopsleutel 1/4" met twaalfkantprofiel metrisch
Kenmerken:
  • Scharnierende kop voor moeilijk bereikbare plaatsen
  • Geschikt voor moeren en bouten die in de lucht- en ruimtevaart worden gebruikt
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving of aangedreven gereedschap
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hoogwaardige staallegering
  • Minder slijtage van bevestigingsmiddelen dankzij Dynamic-Drive-profiel
  • De dop belast optimaal de flanken van bouten en moeren.
  • Dunwandig voor betere toegankelijkheid
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 10 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 35,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151756765
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO A6710DM-10
Sleutelwijdte
10 mm
Maat aansluitprofiel
1/4"
Type aansluitprofiel
Binnenvierkant
Lengte
35,5 mm
Norm
ISO 1174 / DIN 3120
Lengte mm (l)
35.5 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
12 mm
Dop breedte mm (d1)
14 mm
Gewicht g
25 g
Afmeting mm
10 mm
Diepte kogellagers mm
9 mm