bahco_a6710dm_12
bahco_a6710dm_12_2
bahco_a6710dm_12_3
bahco_a6710dm_12
bahco_a6710dm_12_2
bahco_a6710dm_12_3
BAHCO A6710DM-12 cardandopsleutel 1/4", twaalfkant, 12 mm
  • Sleutelwijdte: 12 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 35,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151756925
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO A6710DM-12
Sleutelwijdte
12 mm
Lengte
35,5 mm
Lengte mm (l)
38.0 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
12 mm
Dop breedte mm (d1)
16,5 mm
Gewicht g
33 g
Afmeting mm
12 mm
Diepte kogellagers mm
11 mm