bahco_a6710dm_13
bahco_a6710dm_13_2
bahco_a6710dm_13_3
bahco_a6710dm_13
bahco_a6710dm_13_2
bahco_a6710dm_13_3
BAHCO A6710DM-13 cardandopsleutel 1/4", twaalfkant, 13 mm
  • Sleutelwijdte: 13 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 39,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151757069
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO A6710DM-13
Sleutelwijdte
13 mm
Lengte
39,5 mm
Lengte mm (l)
39.5 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
12 mm
Dop breedte mm (d1)
17,8 mm
Gewicht g
36 g
Afmeting mm
13 mm
Diepte kogellagers mm
12 mm