bahco_a6710dm_14
bahco_a6710dm_14_2
bahco_a6710dm_14_3
bahco_a6710dm_14
bahco_a6710dm_14_2
bahco_a6710dm_14_3
BAHCO A6710DM-14 cardandopsleutel 1/4", twaalfkant, 14 mm
  • Sleutelwijdte: 14 mm
  • Maat aansluitprofiel: 1/4"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 40,5 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151757144
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO A6710DM-14
Sleutelwijdte
14 mm
Lengte
40,5 mm
Lengte mm (l)
40.5 mm
Binnenvierkant aandrijving mm (d2)
12 mm
Dop breedte mm (d1)
19 mm
Gewicht g
40 g
Afmeting mm
14 mm
Diepte kogellagers mm
12,5 mm