bahco_ks7401m_10
BAHCO KS7401M-10 slagdop 3/8", scharnierend, zeskant, gefosfateerd, 10 mm
Productomschrijving:
  • Slagdop 3/8", scharnierend, zeskant, gefosfateerd, 10 mm
Kenmerken:
  • Hoogpresterende staallegering
  • 3/8" scharnierende zeskantdoppen, metrisch
  • Koudgesmede fosfaat afwerking
  • Scharnierende doppen met metrische afmetingen, geen universeel verbindingsstuk meer nodig
  • Voor gebruik met machines
  • Gebruik borgveren voor maximale veiligheid
  • Aansluiting: 3/8" DIN 3121-F ISO 1174
  • Normen: DIN 3129 en ISO 2725
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Sleutelwijdte: 10 mm
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 54 mm
  • Type aandrijfprofiel (dop): Zeskant
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150384495
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO KS7401M-10
Sleutelwijdte
10 mm
Maat aansluitprofiel
3/8"
Type aansluitprofiel
Binnenvierkant
Lengte
54 mm
Type aandrijfprofiel (dop)
Zeskant
Lengte mm (l)
54 mm
Breedte aandrijfvierkant mm (d2)
25 mm
Dimensie mm
10 mm
Klemveer
K560F-2
Dop diepte mm (t)
9 mm
Dop breedte mm (d1)
25 mm