bahco_ks7401m_22
BAHCO KS7401M-22 slagdop 3/8", scharnierend, zeskant, gefosfateerd, 22 mm
Productomschrijving:
  • Slagdop 3/8", scharnierend, zeskant, gefosfateerd, 22 mm
  • Sleutelwijdte: 22 mm
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • Type aansluitprofiel: Binnenvierkant
  • Lengte: 54 mm
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150384594
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO KS7401M-22
Sleutelwijdte
22 mm
Lengte
54 mm
Lengte mm (l)
54 mm
Breedte aandrijfvierkant mm (d2)
32 mm
Dimensie mm
22 mm
Klemveer
K560F-3
Dop diepte mm (t)
13 mm
Dop breedte mm (d1)
32 mm