bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
bahco_ns041_16_100
BAHCO NS041-16-100 momentsleutel, vonkvrij, aluminium brons, 20-100Nm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Vonkvrije, mechanische, verstelbare klikmomentsleutels met venster en vaste ratelkop van koper beryllium, 16 - 100 Nm
Kenmerken:
  • Made of aluminium bronze
  • Large dual scale in N.m/ft.lb
  • Reversible ratchet head allowing clockwise operation only
  • Micrometer and main scale for adjustment
  • Solid plastic construction handle with a nice positive lock which engages or disengages clearly
  • Good positive sound engagement and the wrench always returns to home after each test
  • Accurate to ±6% of reading
  • Ratchet with 24-45 teeth and easy to change direction lever on the top of the head
  • Supplied with a Declaration of conformity traceable to international standards
  • All in individual rigid case for maximum protection and storage
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. aandraaimoment: 20 Nm
  • Maat aandrijfprofiel: 1/2"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • ESD: Nee
  • Instelbaar momentbereik: 20-100 Nm
  • Max. aandraaimoment: 100 Nm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150502561
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO NS041-16-100
Min. aandraaimoment
20 Nm
Maat aandrijfprofiel
1/2"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Esd
Nee
Instelbaar momentbereik
20-100 Nm
Max. aandraaimoment
100 Nm
Gewicht kg
1.03 kg
Breedte kop mm (d)
40 mm
Koppelbereik nm
20-100 N·m
Aandrijfvierkant
1/2''
Totale lengte mm (a)
405 mm