BOSCH 2609256807 cirkelzaagblad standaard voor hout 150x2.2x20/16 mm, 40T
 16,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD BASIC 150X2.2X20/16,T40 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD BASIC 150X2.2X20/16,T40 (1))
  • Gemakkelijke zaagsneden in hard- en zachthout
  • Met ATB (Alternate Top Bevel) wolfraamcarbide tanden voor schulpsneden en afkorten
  • Vertanding voor grove zaagsneden
Voordelen
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD BASIC 150X2.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 150 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 20 mm
  • Aantal tanden: 40
  • Breedte zaagsnede: 2,2 mm
  • Voor materiaal: Hout
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140391535
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256807
Diameter (zaagblad)
150 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
20 mm
Aantal tanden
40
Breedte zaagsnede
2,2 mm