BOSCH 2609256852 Precision cirkelzaagblad voor hout 150x2x20/16 mm, 18T
 16,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD PRECISION 150X2X20/16,T18 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD PRECISION 150X2X20/16,T18 (1))
  • Het kwaliteitszaagblad voor hard- en zachthout
  • Vertanding voor grove zaagsneden
Voordelen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 150 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 20 mm
  • Aantal tanden: 18
  • Breedte zaagsnede: 2,5 mm
  • Voor materiaal: Hout
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140391986
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256852
Diameter (zaagblad)
150 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
20 mm
Aantal tanden
18
Breedte zaagsnede
2,5 mm
Voor materiaal
Hout
Bladdiameter mm
150 mm
Snijbreedte mm
2,5 mm