BOSCH 2609256866 Precision cirkelzaagblad voor hout 190x2x20/16 mm, 24T
 18,95 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Leveringsomvang
  • CIRKELZAAGBLAD PRECISION 190X2X20/16,T24 (1)
Productomschrijving
  • CIRKELZAGEN MP (CIRKELZAAGBLAD PRECISION 190X2X20/16,T24 (1))
  • Het kwaliteitszaagblad voor hard- en zachthout
  • Vertanding voor grove zaagsneden
Voordelen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (zaagblad): 190 mm
  • Bevestiging (zaagblad/frees): Rond
  • Maat asgat: 20 mm
  • Aantal tanden: 24
  • Breedte zaagsnede: 2,5 mm
  • Voor materiaal: Hout
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140392129
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609256866
Diameter (zaagblad)
190 mm
Bevestiging (zaagblad/frees)
Rond
Maat asgat
20 mm
Aantal tanden
24
Breedte zaagsnede
2,5 mm
Voor materiaal
Hout
Bladdiameter mm
190 mm
Snijbreedte mm
2,5 mm