carat_bu30600000
carat_bu30600000_2
carat_bu30600000_3
carat_bu30600000_4
carat_bu30600000
carat_bu30600000_2
carat_bu30600000_3
carat_bu30600000_4
CARAT BU30600000 Super Pro tegelsnijplank 60cm
Dit product is niet meer beschikbaar
Productomschrijving:
  • Professionele tegelsnijplank.
  • De snijwagen heeft negen kogellagers, waarvan vier nastelbaar.
  • Vooraanslag met milimeterverdeling voor nauwkeurig en snel werken.
  • Geschikt voor tegels van 5 - 19 mm dikte.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Snijlengte: 600 mm
  • Snijlengte (diagonaal): 420 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8021410030601
  • Artikelnummer leverancier: CARAT BU30600000
Snijlengte
600 mm
Snijlengte (diagonaal)
420 mm
Snijlengte
600 mm
Max. dikte tegel
1.9 cm
Max. tegel diagonaal
420 x 420 mm