carat_cee150301f
CARAT CEE150301F CEE Premium diamantschijf universeel 150 x 22,2mm
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Nieuw ontwikkelde V-Turbo segmenten om op elk moment snel te kunnen zagen.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 150 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452003275
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEE150301F
Diameter (schijf)
150 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
150 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
10 mm