carat_cee4002015
CARAT CEE4002015 CEE Premium diamantschijf universeel 400 x 20mm
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Nieuw ontwikkelde V-Turbo segmenten om op elk moment snel te kunnen zagen.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 230 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452013779
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CEE4002015
Diameter (schijf)
230 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
400 mm
Asgat
20 mm
Segmenthoogte
10 mm