carat_ces1253010
CARAT CES1253010 CES Standaard diamantschijf universeel 125 x 22,2mm
 18,40 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 4 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Semi-professionele zaag.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452029220
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CES1253010
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
10 mm