carat_ces2303010
CARAT CES2303010 CES Standaard diamantschijf universeel 230 x 22,2mm
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik zonder waterkoeling.
  • Semi-professionele zaag.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 230 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452029251
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CES2303010
Diameter (schijf)
230 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Diameter
230 mm
Asgat
22,23 mm
Segmenthoogte
10 mm