carat_cgm1253000
CARAT CGM1253000 CGM Premium diamantschijf 125mm voor metaal
Productomschrijving
  • Kan gebruikt worden in verschillende metalen zoals: staal, rvs, aluminium, betonijzer, ...
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 5420022767623
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CGM1253000
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
125 mm
Asgat
22,23 mm