carat_cnee3504d0
CARAT CNEE3504D0 CNEE Economy diamantschijf universeel tafel 350 x 25,4mm
 153,80 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf morgen 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Diamantzaag voor universeel gebruik met waterkoeling .
  • Hechting: laser gelast
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 350 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Diverse
  • Reeks: ECONOMY
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452221082
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CNEE3504D0
Diameter (schijf)
350 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Diverse
Reeks
ECONOMY
Diameter
350 mm
Asgat
25.4 mm
Segmenthoogte
7 mm