carat_cs4004000p
CARAT CS4004000P CS Premium diamantschijf voor beton 400 x 25,4mm
 234,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
Productomschrijving:
  • Professionele diamantzaag voor gebruik zonder waterkoeling.
  • Uitgevoerd met zeer snel snijdende turbo segmenten.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 400 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 25,4 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Beton
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452012437
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CS4004000P
Diameter (schijf)
400 mm
Maat aansluiting (schijf)
25,4 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Beton
Reeks
PREMIUM
Asgat
25.4 mm
Geluidsarm
ja
Hechting
laser gelast
Segmenthoogte
10 mm
Diameter
400 mm