carat_ctp1253000
CARAT CTP1253000 CTP Premium 125 harde voegenfrees 6mm
 81,60 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Harde voeg premium, type ctp
  • Zeer hoge kwaliteit voor professioneel gebruik
  • Voor het uitslijpen van middelharde tot harde cementvoegen
  • Lange beschermsegmenten tegen onderslijtage
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452215029
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CTP1253000
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
125 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
7 mm
Segmentbreedte
6 mm