carat_eb01420010
CARAT EB01420010 Brilliant betonboor 14 x 200mm 1/2" nat
Productomschrijving:
  • Diamantboor Laser Brilliant voor gebruik met waterkoeling in beton en harde steensoorten.
  • Uitgerust met TT segmenten; voor een gemakkelijke en snelle aanzet.
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 14 mm
  • Lengte: 200 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1/2"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022566
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB01420010
Diameter
14 mm
Lengte
200 mm
Maat aansluiting (machine)
1/2"
Diameter
14 mm
Boordiepte
200 mm
Segmenthoogte
11.5 mm