carat_eb04142020
CARAT EB04142020 Brilliant betonboor 41 x 420mm 5/4" nat
 143,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 2 producten op voorraad.
stuk
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 41 mm
  • Lengte: 400 mm
  • Maat aansluiting (machine): 1 1/4"
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452023129
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB04142020
Diameter
41 mm
Lengte
400 mm
Maat aansluiting (machine)
1 1/4"
Diameter
41 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm