carat_eb04642010
CARAT EB04642010 Brilliant betonboor 46 x 420mm 1/2" nat
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
  • Geleverd uit België
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 46 mm
  • Lengte: 420 mm
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022733
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB04642010
Diameter
46 mm
Lengte
420 mm
Diameter
46 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm